در سئو سایت چه فاکتوری اثرگذارتر عمل می کند؟ :: روید باکس

در سئو سایت چه فاکتوری اثرگذارتر عمل می کند؟

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  در سئو سایت چه فاکتوری اثرگذارتر عمل می کند؟

  در سئو سایت چه فاکتوری اثرگذارتر عمل می کند؟
   

  در سئو سایت لیستی از متریک ها و فاکتورهای متعدد وجود دارد.اما اگر بخواهیم بیان گنیم که در میان این متریک های مختلف کدام یک اثرگذارتر می باشند و تاثیر بیشتری در روند سئو سایت دارند کدام می باشد. سئو لیستی از متریک ها در درون سایت و نیز بیرون سایت را شامل می شود اما همان طور که می دانید درصد تاثیرگذاری این متریک ها یکسان نمی باشد. در ادامه خواهیم به آنالیزی که اثرگذار ترین فاکتور در سئو سایت خواهیم پرداخت.

  متریک های اثرگذار در سئو سایت چیست؟
   

  شاید ابتدا و پیش از این که بگوییم کدام متریک در سئو سایت بیشتر اثرگذار است باید به این موضوع بپردازیم که متریک های اثرگذار در سئو سایت چه مواردی می باشند. در زیر لیستی از این موارد را بیان می نماییم.

   

  محتوا و انتشار محتوا براساس اصول سئو به طور مداوم و در حجم بالا

  تهیه بک لینک معتبر و حجم بالا

  ترافیک موجود در سایت

  اعتبار سایت که به واسط فعالیت های انجام شده و رزومه فعالیت سایت بدست می آید.

  سئو سایت و رنکینگ سایت ها

  اثرگذارترین متریک سئو کدام یک است؟
   

  در لیست بالا لیست متریک های سئو که در روند سئو اثرگذار هستند را بیان نموده اید. هر یک از این متریک های درصدی را در روند سئو سایت دارند. اما در این میان اگر بخواهیم تاثیرگذار ترین متریک را بیان نمود همان اعتبارو تراس می باشد. اعتبار و تراس متریکی است که در گذر زمان و به واسط فعالیت سایت داده می شود. شاید در نتایج دیده باشید که سایت های معتبر اگر در محتواهای خود در خصوص موضوعی صحبت نمایند اغلب در صفحات نخست و در رنکینگ بالا قرار می گیرند. هر چند سایت های دیگر وجود دارند که به طور عمده در آن خصوص صحبت می کنند و فعالیت می نمایند. ویکی پدیا آیتمی در این خصوص می باشد که در اکثر کلمات کلیدی در صفحه اول قرار می گیرد به واسط صفحه ای که در آن خصوص تهیه نموده اند.

  نویسنده : کاوه محمدزادگان بازدید : 16 تاريخ : يکشنبه 18 مهر 1395 ساعت: 10:31
  برچسب‌ها : سئو در طراحی سایت,
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها