سئو سایت: چگونه تاثیر محتوای خود را بیشتر کنید؟ :: روید باکس

سئو سایت: چگونه تاثیر محتوای خود را بیشتر کنید؟

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  سئو سایت: چگونه تاثیر محتوای خود را بیشتر کنید؟

  سئو سایت: چگونه تاثیر محتوای خود را بیشتر کنید؟
   

  چه فاکتورهایی موجب می شود که محتوای برخی سایت ها از محتوایی که با همان تیتر در دیگر سایت ها نوشته می شود در رنکینگ بالاتر قرار گیرد. گوگل در الگوریتم رنکینگی خود چگونه محتواها را براساس ارزش رنک بندی می کند. پارامترهای مختلفی تعیین کننده این امر در مبحث سئو سایت و محتوا می باشند. در ادامه متریک هایی که اثرگذاری و رنکینگ محتوا را تغییر می دهد را بیان می کنیم.

   

  اصول سئو در محتوا
   

  اصلی ترین موضوع سئو داخلی محتوا می باشد. اگر شما محتوای کپی شده بگذارید و یا محتوایی که هیچ ارزش سئوای ندارد پس نمی توانید انتظار داشته باشید که در رنکینگ بالا نمایش داده شوید. محتوا خود را در حجم کلمات زیاد(از 300 به بالا) تولید نمایید و هدینگ ها و تیترهای داخلی را رعایت نمایید. چگالی کلمات کلیدی و نیز کلمات کلیدی که باید درج شوند را در سئو محتوای خود در نظر بگیرید.

   

  اعتبار و تراس رنک سایت
   

  اینکه سایتی که محتوا را درج می کند چه تراس رنک و اعتباری در گوگل دارد نیز مهم می باشد. تراس رنک براساس گذر زمان به سایت ها داده می شود.اگر سئو داخلی در محتوا رعایت گردیده باشد می بینید که سایتی که اعتبار و تراس رنک بالاتر دارد در رنکینگ بالاتری قرار می گیرد.

   

  ترافیک موجود در محتوا در سئو
   

  اینکه ترافیک در آن صفحه چه میزان است معیاری برای رنکینگ محتوای شما قرار می گیرد. در واقع اگر کاربران بیشتری به سمت محتوای شما روانه گردند می تواند معیاری در اعتبار محتوای شما باشد که در رنکینگ سایت ها آن را مشاهده می کنید.

   

  ام سی سئو سایت بازاریابی شبکه های اجتماعی
  ام سی سئو سایت بازاریابی شبکه های اجتماعی
  اشتراک محتوا در سئو
   

  از دیگر آیتم هایی که موجب اعتبار بخشی بیشتر به سایت شما می گردد اشتراک گذاری محتوای شما می باشد. محتوای خود را در شبکه های اجتماعی و نیز فروم ها به اشتراک و انتشار گذارید و لینک خود را نیز در محتوا بگذارید. این امر به اعتبار و نیز رنکینگ محتوای شما در سئو می افزاید.

   

   

  نویسنده : کاوه محمدزادگان بازدید : 12 تاريخ : دوشنبه 12 مهر 1395 ساعت: 11:37
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها